Webáruház nyitás Regisztrált cégek
Bejelentkezés  |   Regisztráció
Nyitólap Állás, Munka hirdetések Külföldi munka hirdetések Parok figyelmebe: nagyszeru Angliai ajanlatunk

Parok figyelmebe: nagyszeru Angliai ajanlatunk

Parok figyelmebe: nagyszeru Angliai ajanlatunk - Állás, Munka - Külföldi munka
Parok figyelmebe: nagyszeru Angliai ajanlatunk - Állás, Munka - Külföldi munka Parok figyelmebe: nagyszeru Angliai ajanlatunk - Állás, Munka - Külföldi munka Parok figyelmebe: nagyszeru Angliai ajanlatunk - Állás, Munka - Külföldi munka Parok figyelmebe: nagyszeru Angliai ajanlatunk - Állás, Munka - Külföldi munka
EGYÉB INFÓ
Hirdetés feladva: 2018. Jún. 14.
Hirdetés azonosítója: #186508
Megtekintve 8734 alkalommal
Hirdetés küldése e-mailben
Hirdetés jelentése
Hirdetés nyomtatása
Hirdetés kiemelése
1 566 Lej
kb. 348 EUR

Parok jelentkezeset varjuk, azonnali kezdessel Angliaba!
Poziciok szamotokra: Hazvezetono es tapasztalt lovasgondozo
Berezes: 250-350 font hetente (elozetes tapasztalattol fuggoen)
Munkaprogram: 40-45 ora hetente
Szallas biztositott a csalad reszerol!
Munkafeladatok:
-hazvezetesi feladatok: takaritas es fozes
-a rend megtartasa
-az istallo tisztan tartasa
-a lovak lecsutakolasa, gondozasa
-fu nyirasa, karbantartasa
Kovetelmenyek:
-jogositvany (B kategorias)
- tarsalgasi angol nyelvismeret (legalabb egyik szemely a parbol)

Elonyt jelent a traktor vezeteseben valo jartassag, es a funyiro kezeleseben valo jartassag

Tovabbi informacio: (004)0747933592
Varjuk az oneletrajzokat az istvan@ijcjobs.com elerhetosegre!
Lelőhely: Anglia / Egyéb
ELADÓ ADATAI
Eladó: bzsoly (31)
Telefonszám: 0740 704 947
Üzenetküldés: Üzenet az eladónak

Címkék: Állás, munka, külföldi munka, anglia külföldi munka

Hozzászólás

Hasonló Külföldi munka hirdetések

Hollandia - viragszedes
Regen
1 kép
Marosvásárhely
0 kép
10 000 Lej
Hollandia
0 kép
7 700 Lej
0 kép
6 000 Lej
0 kép
6 000 Lej
0 kép
Csíkszereda
0 kép
6 300 Lej
Kézdivásárhely
0 kép
Vasarhely
0 kép
Szakmunka állások Németország - kiemelkedő fizetéssel
Szeged
1 kép
DivaShop.ro - rochii de seara, rochii de ocazie - magazin haine online, haine ieftine
WRT-Parts - Piese si Tuning Auto
Szikla Panzió Kézdivásárhely