Webáruház nyitás Regisztrált cégek
Bejelentkezés  |   Regisztráció
Nyitólap Állás, Munka hirdetések Külföldi munka hirdetések Paros ajanlatunk szamotokra juliustol: Hazvetono es Gondnok

Paros ajanlatunk szamotokra juliustol: Hazvetono es Gondnok

Paros ajanlatunk szamotokra juliustol: Hazvetono es Gondnok  - Állás, Munka - Külföldi munka
Paros ajanlatunk szamotokra juliustol: Hazvetono es Gondnok  - Állás, Munka - Külföldi munka Paros ajanlatunk szamotokra juliustol: Hazvetono es Gondnok  - Állás, Munka - Külföldi munka Paros ajanlatunk szamotokra juliustol: Hazvetono es Gondnok  - Állás, Munka - Külföldi munka Paros ajanlatunk szamotokra juliustol: Hazvetono es Gondnok  - Állás, Munka - Külföldi munka Paros ajanlatunk szamotokra juliustol: Hazvetono es Gondnok  - Állás, Munka - Külföldi munka
EGYÉB INFÓ
Hirdetés feladva: 2018. Aug. 22.
Hirdetés azonosítója: #192124
Megtekintve 13274 alkalommal
Hirdetés küldése e-mailben
Hirdetés jelentése
Hirdetés nyomtatása
Hirdetés kiemelése
alkudható
1 600 Lej
kb. 356 EUR

Paros ajanlatunk szamotokra juniustol: Hazvetono es Gondnok poziciok Angliaban!
Del-Angliaba, Somerset megyeben (Taunton varos kozeleben) elo csalad keres egy part hazvezetes es gondnok poziciokban.
Munkaido: 45-48 ora hetente
Berezes: 250-300 font szemelyenkent/elozetes tapasztalattol fuggoen
A csalad biztosit szamotokra kulon lakast szallaskent. Autot biztosit a csalad munka celjabol es sajat hasznalatra is.
Kotelezo jelentkezesi feltetelek:
- Jogositvany B-kategoria
- Tarsalgasi szintu angol nyelvtudas
Feladataitok:
- A haz rendben tartasa: takaritas, vasalas es fozes
- Gondnoki munkak elvegzese es a haz koruli allatok (2 kutya es 2 lo is van a csaladnal) etetese es gondozasa
Hivj minket reszletekert: 0040 747 933 592
Kuldd oneletrajzod: istvan@ijcjobs.com
Lelőhely: Anglia / Egyéb
ELADÓ ADATAI
Eladó: bzsoly (31)
Telefonszám: 0740 704 947
Üzenetküldés: Üzenet az eladónak

Címkék: Állás, munka, külföldi munka, anglia külföldi munka

Hozzászólás

Hasonló Külföldi munka hirdetések

Szatmárnémeti
0 kép
Mészáros betanítás - Hollandiai munka vágóhidon
Hollandia
1 kép
5 400 Lej
Marosvásárhely
0 kép
Tapasztalt mészáros - Ausztria
Ausztria
1 kép
7 000 Lej
Dolgozz mészáros segédként 1200 euró nettó fizetésért
Németország
1 kép
5 400 Lej
Raklapgyártó
Linz
3 kép
London
0 kép
Írországi ajánlatunk Júliustól nektek
Irorszag
2 kép
950 Lej
Ulm
0 kép
9 000 Lej
0 kép
6 500 Lej
Szilveszter 2019 - kiadó panzió
DivaShop.ro - rochii de seara, rochii de ocazie - magazin haine online, haine ieftine
WRT-Parts - Piese si Tuning Auto
Szikla Panzió Kézdivásárhely