Webáruház nyitás Regisztrált cégek
Bejelentkezés  |   Regisztráció
Nyitólap Állás, Munka hirdetések Főállású munka hirdetések Lejárt hirdetések Női és férfi elárusítót alkalmazunk

Női és férfi elárusítót alkalmazunk

Kolozsvári hentesboltjainkba női és férfi eladót, alkalmazunk. Tapasztalat nem szükséges!

Feladatok:
- A vásárlók szakszerű és hatékony kiszolgálása
- Az áru esztétikus elrendezése
- Folyamatos árufeltöltés
- Termékek ajánlása, a vásárlók tájékoztatása a termékjellemzőkről
- Munkaeszközök célszerű használata és tisztán tartása

Elvárások:
- Tapasztalat nem szükséges, mindenki betanításban részesül
- Csapatban való könnyű beilleszkedás, jó kommunikációs készség
- Pozitív, mosolygós magatartás
- Új dolgok tanulására való nyitottság

Biztosítunk:
- Versenyképes fiztés
- Összeszokott stabil csapat
- Képzések
- Biztos munkahely
- Jó munkahelyi körülmények

Fényképes önéletrajzát a hr@petry.ro e-mail címre vagy a következő telefonszamra várjuk: 0722 590 955. Rövid időn belül felvesszük Önnel a kapcsolatot.
Kolozsvár / Kolozs megye
EGYÉB INFÓ
Hirdetés feladva: 2019. Szept. 18.
Hirdetés azonosítója: #225516
Megtekintve 36148 alkalommal
Hirdetés küldése e-mailben
Hirdetés jelentése
Hirdetés nyomtatása
Hirdetés kiemelése
Női és férfi elárusítót alkalmazunk - Állás, Munka - Főállású munka
Címkék: Állás, munka, főállású munka, kolozsvár főállású munka

Hasonló főállású munka hirdetések

4 000 lej
1 lej
LEJÁRT HIRDETÉS
DivaShop.ro - rochii de seara, rochii de ocazie - magazin haine online, haine ieftine
WRT-Parts - Piese si Tuning Auto
Szikla Panzió Kézdivásárhely