Webáruház nyitás Regisztrált cégek
Bejelentkezés  |   Regisztráció
Nyitólap Állás, Munka hirdetések Főállású munka hirdetések Víz- vagy villanyszerelő karbantartó munkatársakat keresünk

Víz- vagy villanyszerelő karbantartó munkatársakat keresünk

Azonnali kezdéssel villanyszerelő karbantartó végzettséggel munkatársakat keresünk!

Munkavégzés helye: 15. ker. vagy 3. ker. vagy 5. ker vagy 4. kerületi munkavégzés.

Feladatok:
Az áramellátó berendezések, telepített szükség-áramfejlesztők, akkumulátorok karbantartásának, javításának, hibaelhárításának ellátása és ezen berendezések felügyelete.
Füst- és hűtőberendezések, légtechnikai rendszerek, épületszerkezetek, telek és tartozékai, vízellátási hálózatok felügyelete, karbantartása, hibaelhárítása.
Üzemzavar elhárítási szolgálat.
A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.
Elvárások:
Víz- vagy villanyszerelő végzettség
Minimum 1 év villanyszerelői tapasztalat
Felhasználói szintű MS Office ismeret
Precíz, pontos munkavégzés
Előny:
Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
Jó munkahelyi légkör, modern munkahelyi környezet
Teljes körűen bejelentett foglalkoztatás
Piacképes jövedelem
Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet fényképes önéletrajz elküldésével: boglarka. borvendeg@neopropertyservices.hu
Ha felkeltette érdeklődésed további információért az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni: 0630/726 3465.
Budapest / Magyarország
EGYÉB INFÓ
Hirdetés feladva: 2020. Febr. 25.
Hirdetés azonosítója: #234132
Megtekintve 59 alkalommal
Hirdetés küldése e-mailben
Hirdetés jelentése
Hirdetés nyomtatása
Hirdetés kiemelése
Címkék: Állás, munka, főállású munka, budapest főállású munka

Hasonló főállású munka hirdetések

8 800 lej
3 000 lej
Budapest
Magyarország
DivaShop.ro - rochii de seara, rochii de ocazie - magazin haine online, haine ieftine
WRT-Parts - Piese si Tuning Auto
Szikla Panzió Kézdivásárhely